Юг Агролідер

      Приватне підприємство «Юг Агролідер» працює на ринку виробників посівного матеріалу з 2009 року. У той час, коли виробників якісного посівного матеріалу можна було перерахувати на пальцях, команда однодумців об'єдналася для того, щоб забезпечити товаровиробників України насінням соняшнику іноземної селекції.

       На сезон 2019 — 2020 років компанія пропонує 9 гібридів соняшнику: по три для кожної з технологій — Класична, Clearfield та Sumo. Серед них є два покращених, це НС Х 195, що має стійкість A-G+ рас вовчка, та НС Таурус, який отримав нову материнську лінію, а разом з нею підвищену стійкіть до хвороб та вилягання. Також каталог гібридів поповнився однією новинкою — гібридом під технологію Clearfield НС-Х-6045, який відрізняється високою посухостійкістю.

Компанія Юг Агролідер сьогодні:

  • команда кваліфікованих спеціалістів;
  • лідер серед виробників посівного матеріалу сербської селекції на території України;
  • потужний гравець на ринку сільськогосподарської продукції;
  • знаний бренд на ринку посівного матеріалу;
  • надійна компанія, яка будує міцні, дружні та плідні стосунки зі своїми партнерами.

 

        Ділянки гібридизації розташовані в помірній кліматичній зоні України: Київська, Вінницька, Полтавська та Одеська (на поливі) області. Весь процес, від висіву батьківських ліній і до фасування посівного матеріалу контролюється досвідченими фахівцями. На власному заводі в Херсонській області проводиться очистка, доробка, протруювання і фасування посівного матеріалу з дотриманням усіх норм ДСТУ.

        Якість насіння компанії «Юг Агролідер» перевіряється у власній лабораторії і підтверджується сертифікатами державного зразка. Компанія налаштована на тривалу й плідну співпрацю з вітчизняними аграріями.

 

Завод компанії Юг Агролідер в Херсонській області

 

Кращі товари від Юг Агролідер