<

Доставка

Ми доставляємо товари по всій території України,
крім окупованих територій. Працюємо з наступними службами доставки:

  • Нова Пошта
  • Ин Тайм
  • Деливери
  • Автолюкс

Надійність - запорука спокою та стабільності. Користуйтесь послугами тих логістичних компаній, які виступають гарантом ваших прав споживачів. Гровекс маркет піклується про ваш комфорт, робить ланцюжок доставки зручним та різноманітним. Замовляючи товар в Гровекс маркет ви можете скористатись декількома способами отримання замовлення. 

Самовивіз зі складу: ви можете отримати замовлення власноруч, забравши його в період з 8,30 ранку до 18,00 включно, з понеділка по суботу. 

Також Ви може обрати , як спосіб доставки, найближчу до вас логістичну компанію. Укрпошта- надійна державна служба доставки , але потрібно враховувати, що максимальна вага замовлення до 30 кг. 

Якщо ви замовили велику кількість товару ,понад 100 кг, то краще скористатись послугами компанії Делівері- пакування "палета" зекономить ваші кошти, та надійно транспортує до вашого відділення.

Логістична ланка Нової пошти приймає замовлення будь-якого формату та незалежно від ваги товару. Але являється найдорожчою службою доставки. 

Якщо у вас є мрія, щоб  доставка для вас була безкоштовною протягом усього року , то ви можете придбати підписку Гровекс Маркет Преміум усього за 3499 грн. І все, більше не потрібно турбуватися про вагу замовлення- воно прямує безкоштовно! Якщо вас зацікавила ця пропозиція, телефонуйте за номером на екрані або зверніться до вашого персонального менеджера.