<

Щолково Агрохім

«Щолково Агрохім» утворено в 1998 році на базі Щолковської філії ВНІІХСЗР і «Косинське підприємство Агрохім». Але історія підприємства корінням сягає глибоко в минуле, коли був заснований Щолковский хімічний завод, який в 2016 році відзначив ювілей - 140 років з дня заснування. «Косинське підприємство Агрохім» було найстарішим підприємством хімічної промисловості, яке займалося випуском сірчаної кислоти, мінеральних солей, пестицидів, каталізаторів, жируючих продуктів для хутряної та шкіряної промисловості, виробництвом органічних і неорганічних речовин для різних галузей промисловості. В останні роки пестициди стали основною виробленою продукцією і випускалися в спеціально створених цехах в період 1980-90-х років. У 1998 році «Косинське підприємство Агрохім» передало «Щолково Агрохім» кілька основних цехів з виробництва пестицидів та склади. Щолковска філія ВНІІХСЗР, яка була організована в 1963 році і визнана одним з провідних інститутів галузі, мала високий науковий потенціал. До складу інституту входив досвідчений цех для відпрацювання нових технологій виробництва пестицидів. Саме потужний інтелектуальний ресурс і люди з багатим практичним досвідом лягли в основу колективу «Щолково Агрохім».

Сьогодні «Щолково Агрохім» є одним з найбільших виробників пестицидів в Росії. Це потужне підприємство, що динамічно розвивається, з постійно зростаючою інтенсифікацією і обсягом виробництва. Виробничі бази компанії розташовані в Росії, Казахстані, будується завод в Узбекистані. Продукція «Щолково Агрохім» представлена ​​у всіх регіонах Росії і в країнах СНД, компанія активно виходить і на ринок далекого зарубіжжя. Частка компанії в загальному обсязі російського ринку хімічних засобів захисту рослин становить 16%. Оперативну поставку засобів захисту рослин і агроконсультацію здійснюють 30 офіційних представництв в 45 містах Росії і 12 представництв в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Також компанія розвивається і в інших напрямках діяльності, в сукупності охоплюють всі найбільш значущі сегменти для успішного ведення аграрного бізнесу.

Місія: Допомога аграріям розкрити повний потенціал культури і вивести виробництво на високорентабельний рівень.

Мета: Забезпечення аграріїв вітчизняними інноваційними препаратами для захисту сільськогосподарських культур.

Стратегія: Розробка і виробництво новітніх, високоефективних пестицидів, що зменшують токсичну дію як на культуру, так і на навколишнє середовище.

Кращі товари від Щолково Агрохім