<

SeCan

SeCan - насіннєвий партнер Канади

 

SeCan є найбільшим постачальником сертифікованого насіння для канадських фермерів із понад 600 незалежними представниками насіннєвого бізнесу від узбережжя до узбережжя, які займаються виробництвом, переробкою та маркетингом насіння.

 

Ми є приватною некомерційною корпорацією-членом, основною метою якої є доступ до провідних генетиків і просування їх.

 

Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами-селекціонерами, щоб надати канадським фермерам найефективніші сорти. SeCan має понад 400 сортів основних польових культур, включаючи зернові, олійні, бобові, спеціальні культури, трави та бобові.

 

З моменту заснування SeCan у 1976 році ми змогли швидше ввести нові сорти з покращеними характеристиками в комерційне виробництво. Це приносить користь кожному в бізнесі, включаючи фермерів, мельників та інших переробників, споживачів і експортерів.

 

Ми пишаємося нашими досягненнями.

 

SeCan продовжує залишатися основним прихильником селекції рослин у Канаді. На сьогоднішній день організація повернула понад 135 мільйонів доларів у вигляді гонорарів і фінансування досліджень. Ми підтримуємо права селекціонерів рослин як спосіб забезпечити довгострокову стійкість здорової та життєздатної галузі насінництва в Канаді.

Кращі товари від SeCan