<

Сади України

   Агрофірма «Сади України» - відомий український виробник посівного матеріалу, який пропонує нашим аграріям купити насіння соняшнику, кукурудзи, пшениці, гороху і сої за вигідною ціною.

 

Основні напрямки діяльності компанії:

- селекція і вирощування високоврожайних гібридів соняшнику і кукурудзи;

- виробництво елітних сортів озимої пшениці;

- доопрацювання насіння високоврожайних гібридів соняшнику, кукурудзи, сої та гороху на власному заводі;

- продаж високопродуктивного посівного матеріалу на території України.

 

Наша компанія пропонує купити насіння:

- соняшника власної, спільної і сербської селекції,

- кукурудзи,

- гороху,

- озимої пшениці.


   У власності компанії «Сади України» - завод з доопрацювання насіння, оснащений сучасним обладнанням датської фірми «СIMBRIA HEID GmbH», на якому допрацьовують насіння відповідно до вимог Державного стандарту України.

 

 Агрофірма «Сади України» працює в сільськогосподарській галузі з 1989 року. За цей час компанія стала визнаним лідером з виробництва насіння сільськогосподарських культур. Передові технології і новаторський підхід зробили компанію успішною і дозволили зайняти лідируючі позиції на ринку вітчизняних виробників посівного матеріалу.

 

 Агрофірма постійно збільшує площу ділянок гібридизації, веде роботу з селекції високоврожайних гібридів з новими якостями і стійкістю до різних захворювань. Селекціонери компанії отримали нові гібриди, стійкі до 7 (A-G) рас вовчка.

   

Кваліфіковані фахівці агрофірми консультують аграріїв з питань підбору гібридів, умов сівозміни, технологій вирощування сільгоспкультур (класична, технологія Sumo, технологія Cleardfield): від підготовки ґрунту до збору врожаю, з огляду на кліматичні зони вирощування та склад ґрунту.

 

 Високоякісне насіння в поєднанні з ефективними агротехнологіями - шлях до якісно нового рівня сільськогогосподарства - показує досвід підприємства.    

 

 Агрофірма «Сади України» сьогодні - це європейські стандарти в культурі землеробства, в темпах впровадження нових технологій і якісного посівного матеріалу.

 

Історія компанії агрофірма «Сади України»

 

1989 - ЗАСНУВАННЯ КОМПАНІЇ

   Закладка першого саду - У 1969 році відбулася закладка першого саду в Нікопольському районі Дніпропетровської області. Фруктовий сад з унікальною колекцією груш і яблунь, абрикоса і персиків, черешень був закладений на 250 га землі. Свою назву агрофірма «Сади України» отримала в честь цього саду, який і став точкою відліку історії сільськогосподарського підприємства.

 

 

1991 - РОЗШИРЕННЯ КОМПАНІЇ

   Створення нового підрозділу - Розвиток нового виду діяльності з виробництва посівного матеріалу сільськогосподарських культур. Соняшник і кукурудза - перші культури в асортименті агрофірми, гібриди яких були представлені аграріям на ринку України.

 

 

1999 -  НОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

   Початок співпраці з Сербським НДІ - З Науково-дослідним інститутом польовництва та овочівництва м. Нові-Сад, Сербія. Проведена спільна селекційна робота по створенню і використанню генетичного потенціалу нових гібридів соняшнику, кукурудзи, сої, які були адаптовані для вирощування в Україні.

 

 

2000 - СЕЛЕКЦІЙНИЙ ПІДРОЗДІЛ

   Організація власного селекційного підрозділу - Створення високопродуктивних гібридів соняшнику, адаптованих до різних кліматичних умов нашої країни, стійких до більшості хвороб і агресивних рас вовчка.

 

 

2003 - ЗАВОД

   Новий високотехнологічний проект - Будівництво власного заводу з доопрацювання посівного матеріалу. Насіннеочисному завод агрофірма «Сади України» - це новий високотехнологічний проект, який забезпечує українських аграріїв якісний і високоврожайних посівним матеріалом.

 

 

2004/2006 - ПРОДОВЖЕННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА/ЗРОШЕННЯ

2004 - «Драган» и «Титаник» - Створення перших спільних гібридів соняшнику «Драган» і «Титанік» разом з Сербським Науково-дослідним інститутом рільництва і овочівництва, які протягом 14 років є затребуваними на ринку України.

 

2006«Драган» и «Титаник» - Впровадження зрошувальної системи для полів підприємства. Агрофірма продовжує стежити за інноваціями в розвитку зрошувальних технологій і застосовує їх на своїх полях, так як від цього безпосередньо залежить зростання врожайності сільськогосподарських культур.

 

 

2007 - НОВАТОРСТВО

   Все для клієнта - Першими серед виробників посівного матеріалу на території України перейшли на продаж насіння в посівних одиницях - чітко вказано кількість насіння.

 

2014 - СЕЛЕКЦІЯ

   Нові сорти пшениці і гібридів соняшнику - Зареєстровані перші високоврожайні сорти озимої пшениці власної селекції «Тулуза», «Бріон», «Верден», які є найбільш адаптованими до несприятливих умов в Україні. Також реєстрація перших гібридів соняшнику власної селекції стійких до 7 агресивної раси вовчка. Реєстрація перших гібридів соняшнику власної селекції стійких до 7 агресивної раси вовчка.