<

Pioneer

Бренд Pioneer вийшов на прямі продажі!

Зважаючи на ключову роль сільського господарства (фермера) в аграрній галузі нашої країни, компанія Corteva Agriscience (ТОВ «Піонер Насіння Україна») прийняла рішення про зміну схеми ведення бізнесу та, починаючи з сезону 2020 року, перейти на пряме постачання продукції ТМ Pioneer безпосередньо сільським господарствам-виробникам.

 

Пряме постачання продукції означає закріплення господарських відносин шляхом:

  • укладення договорів купівлі-продажу між ТОВ «Піонер Насіння Україна» та безпосередньо сільським господарством;
  • постачання (доставку) продукції компанією ТОВ «Піонер Насіння Україна»;
  • фінансові відносини з компанією ТОВ «Піонер Насіння Україна» (застосування фінансових інструментів, оплата за продукцію та послуги, тощо).

   Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи сталого ведення сільського господарства у всьому світі.

   Історія компанії DuPont Pioneer в Україні почалася в 1959 році, коли Микита Хрущов відвідав американський штат Айова. Він повернувся в СРСР з чітким баченням подальшого розвитку сільського господарства. Крім цього, він привіз з собою гібриди кукурудзи торгової марки Піонер®, які придбав у Росуелла Гарста (Roswell Garst), ексклюзивного дистриб'ютора продукції Pioneer і прогресивного в той час фермера. Завдяки цій історичній події в 1970-х роках Радянський Союз почав купувати у компанії Pioneer інбредні (самозапилені) лінії кукурудзи, які використовувалися в селекційних програмах радянських науково-дослідних інститутів рослинництва.

   Виробничий комплекс «Стасі Насіння», який почав локальне виробництво насіння Pioneer, існує більше 5 років, хоча цей всесвітньо відомий бренд відомий на українському ринку вже майже півсторіччя. З будівництвом і розширенням заводу в Полтавській компанія DuPont ,, об'єднавшись з Dow Agrosciences ™, утворила Corteva
Agriscience ™, значно наростила обсяги локального виробництва насіння кукурудзи та соняшнику. За останні роки частка локального виробництва в продажах насіння бренду Pioneer в Україні зростає, і в сезоні 2018-2019 року сягнула понад 50% в кукурудзі, і близько 40% - в соняшнику.

Кращі товари від Pioneer