<

Nufarm

Захищаючи урожай сільськогосподарських культур, за рахунок європейської якості наших препаратів, ми перевершуємо сподівання товаровиробників, наших дистриб’юторів та акціонерів:

- Нуфарм – міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин. Основний бізнес компанії – розробка, реєстрація, виробництво та продаж гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, морфорегуляторів, протруйників.

- Мета компанії – забезпечення прибутковості бізнесу наших клієнтів за рахунок задоволення їхніх потреб у якісних засобах захисту рослин.

- Девіз Нуфарм – Grow a better tomorrow означає прагнення компанії виробляти новітні препарати у відповідності до специфічних умов різних країн.

   

У світі засобів захисту рослин Нуфарм – глобальний гравець. Ми – велика, стабільна, побудована на міцних цінностях компанія. І водночас, ми гнучкі та наповненими інноваційними ідеями

   Ми розуміємо потреби наших клієнтів і знаємо як їх задовільнити. Наша продукція включає перевірені діючі речовини та створена для забезпечення практичних рішень для прогресивних сільгоспвиробників. Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити сільське господарство раціональним та простим

Ми – Нуфарм, і пишаємося тим, що ми є надійним партнером сільгоспвиробників більше, ніж у 100 країнах світу.

 

Головний офіс компанії: Мельбурн, Австралія.

Наша історія

 

1950-ті


   Компанія Нуфарм була заснована у Мельбурні, Австралія, у середині 1950-х. Засновник, Макс Фремдер, почав продавати фенокси-гербіциди у регіоні Вікторія і швидко здобув репутацію за чудове обслуговування покупців та високу якість продукції.

1970-ті


   Компанія переїхала до свого нинішнього головного офісу у Північному Левертоні у 1972 зі штаб-квартирою, що знаходиться біля найбільшого заводу з виробництва препаратів компанії Нуфарм.

1980-ті


   Із середини 1980-х Нуфарм була дочірньою компанією Фернц Корпорейшен, що знаходилась у Новій Зеландії. Діяльність компанії із виробництва засобів захисту рослин продовжувала зростати та розширюватись.

1990-ті


   Протягом 1990-х років було засновано ряд закордонних представництв.

2000-ні


   У 2000 році, Фернц здійснили об’єднання компанії, переїхали з Нової Зеландії до Австралії та змінили назву на Нуфарм Лімітед. З того часу компанія сфокусувалась на будівництві глобальних платформ для своєї основної діяльності із виробництва засобів захисту рослин, яку розділила на два напрямки: промислову та хімічну.

Сьогодні


   Різноманітні надбання та постійний органічний розвиток стали базою для швидкого розширення бізнесу. На сьогоднішній день, компанія Нуфарм займає 8-ме місце серед найбільших компаній із засобів захисту рослин у світі, із чіткою лідерською позицією в Австралії та постійною активною діяльністю у Північній та Південній Америці, Європі, Новій Зеландії та Азії.

Кращі товари від Nufarm

Агрітокс

Nufarm

445 грн/літр

Дікопур Топ

Nufarm

484 грн/літр

Клінік Макс

Nufarm

503 грн/літр

Орбіт ЕВ

Nufarm

1051 грн/літр

Нупрід 200

Nufarm

1099 грн/літр