<

NK Seeds

Для нас важливо те, що важливо для вас

У NK Seeds наша лінійка наповнена найширшим спектром передових технологій і заснована на глобальних дослідженнях і розробках Syngenta, але вона натхненна вами. І все це оживає завдяки нашим недавно розширеним групам польовий підтримки, які готові допомогти вам отримати максимальну віддачу від ваших площ.

 

Відео (NK Seeds is BACK)

 

Більше результатів від ваших входів

У 2019 ми відкрили наш центр интрогрессии ознак, вклавши 30 мільйонів доларів у створення гібридів і сортів NK швидше, ніж будь-коли раніше. А за допомогою нашої технології редагування генів ми гарантуємо, що кожен продукт відповідає вашим стандартам.

Миттєве індивідуальне розміщення

Наш інструмент Seed Analyzer - це втілення всього, що ми відстоюємо в NK. Це дозволяє отримати правильний посівний матеріал на потрібній площі і сприяє прийняттю прибуткових рішень з урахуванням двох десятиліть історичної ефективності і точних даних.

Обмежений ризик з необмеженою вартістю

Ми застосовуємо цілісний підхід до забезпечення того, щоб кожне насіння працювало на вас старанніше - з більш розумним пакетом насіння, підтримуваним командами і технологіями, щоб знизити ризики і збільшити потенційний прибуток.

Кращі товари від NK Seeds