<

Маїс

Шановні друзі!

Перед вами новий каталог гібридів кукурудзи Компанії Маїс.

Впевнений, що саме правильно підібраний гібрид є запорукою високих врожаїв. Тому ми намагалися зробити новий каталог зручним та зрозумілим, аби кожен міг легко підібрати гібрид для свого господарства.

Скажу чесно, мені було важко обрати гібриди для цього каталогу. В нас їх близько 100 і кожен з них може бути ефективним в умовах конкретного господарства. Адже ми самі створюємо гібриди і робимо це, виходячи з Ваших побажань. Але ми намагалися спростити вибір, виключити можливість помилок, тому обрали 35 найкращих гібридів кукурудзи. Це ті продукти, які достойно показують себе у сучасних жорстких і непередбачуваних погодних умовах України. Мені однаково приємно представити Вам як наші популярні гібриди, так і абсолютно нові.

Компанія Маїс розпочиналася з ідеї створення найкращого гібриду кукурудзи. Це прагнення і надалі спонукає нас до нових відкриттів. Ми залишаємося передусім науковим, селекційним підприємством. Це те, в чому ми насправді сильні.

Але, щоб Ви, так само як ми, захоплювалися нашими гібридами, їх насіння мусить бути бездоганним. Для цього ми побудували новий завод з доробки насіння. Це підприємство оснащене найкращим обладнанням європейських виробників і є повністю автоматизованим. До моменту продажу всі свої партії насіння ми перевіряємо на посівні якості у зимових розсадниках в Індії та Чилі. Це дозволяє нам пропонувати насіння таких високих стандартів, яких раніше не пропонував ніхто в Україні.

Переконаний, що кукурудза - це рослина з безмежним потенціалом. Сподіваюся, що обраний гібрид допоможе Вам пересвідчитися у цьому.

З повагою Голова правління Компанії Маїс Віктор Борисов

 

Кращі товари від Маїс