<

Limagrain (LG Seeds)

LG - міжнародний бренд насіння польових культур.

 

Компанії Лімагрейн, є не тільки європейським лідером на ринку насіння пшениці та кукурудзи силосного напрямку, але і основним гравцем в селекції соняшнику.

 

LG - це торгова марка кооперативу Лімагрейн, що спеціалізується на насінні основних польових культур. Як міжнародний кооператив, заснований і управляється французькими фермерами, Лімагрейн є 4 по величині насіннєвою компанією в світі.

 

Створюючи нові сорти і гібриди, Лімагрейн реалізує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу.

 

В Україні компанія представлена ​​з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю і асортиментом. Ринок підтверджує високий попит на нашу продукцію.

 

Торгова марка розвивається в умовах економічної конкуренції. Змінився і логотип, який підкреслює розвиток та відмінність від інших. З простої букви «L» в 1965 році він трансформувався в логотип LG у 1985 і став новим брендом для наших продуктів.

 

 

На сьогодні логотип червоного кольору добре відомий в Європі й стає все більш знаним у всьому світі. Він означає приналежність до групи з міжнародним авторитетом і підкреслює дух новаторства і відповідальності щодо якості на кожній ділянці нашої роботи. На наших нових пакунках для насіння, які також продовжують удосконалюватися, поєднуючи в собі новизну та інформативність логотип являється головним орієнтиром для мільйонів аграріїв.

 

Кращі товари від Limagrain (LG Seeds)

LG 5580

Limagrain (LG Seeds)

5969 грн/міш

LG 5671 CLP 2021

Limagrain (LG Seeds)

6293 грн/міш

АДЕВЕЙ

Limagrain (LG Seeds)

3076 грн/міш