<

Лібра Агро

Наша місія
          Забезпечити сільгоспвиробників України повним спектром рішень в зрошенні, добривах, торф'яних субстратах та насінні овочевих культур шляхом підбору максимально ефективних пропозицій, поєднуючи оптимальні ціни та високу якість продукції, та надати професійні рекомендації по їх застосуванню.

Продукція

      Компанія «Лібра Агро» пропонує широкий спектр продукції  виробникам зернових, овочевих,  плодово-ягідних культур з урахуванням комплексного підходу до вибору посівного матеріалу, систем живлення рослин, торф’яних субстратів, зрошувального обладнання, а тваринникам – корми та кормові добавки для повноцінної годівлі сільськогосподарських тварин.

             Посівний матеріал компанії представлений на ринку України з 2015 року під торгівельною маркою «Libra Seeds». Цей бренд об’єднує роботи найкращих селекціонерів з Італії, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Кореї, Таїланду та інших країн світу. ТМ  «Libra Seeds» пропонує сорти та гібриди овочевих культур, які дають високоякісний та стабільний врожай.     

             Компанія «Лібра Агро» представляє на вітчизняному ринку рідкі органо-мінеральні добрива власного виробництва - «SmartGrow®”, комплексні водорозчинні позакореневі добрива «Premium Foliar®» і «Agroleaf Power®», добрива для систем краплинного зрошення: «Fertimix®» і «Terraflex®», органічні добрива «Bioline®», які дозволяють нашим клієнтам завжди бути лідерами на агроринку.

          У 2019 році  в компанії  успішно почали розвивати новий напрямок – корми та кормові добавки для с/г тварин під ТМ "Libra Feed".

         «Лібра Агро» – компанія з багаторічним досвідом на ринку України в галузі вітчизняного виробництва краплинних стрічок та органо-мінеральних добрив «SmartGrow®». Завод по виробництву широко відомих крапельних стрічок «Aqua Plus» та «Libra Tape» розташований в м. Нова Каховка Херсонської області. Завод виготовляє сертифіковану продукцію з 2010 року, відповідно до стандартів якості. Устаткування заводу дозволяє виробляти крапельну стрічку різних типів та дозволяє вчасно забезпечити задоволення споживчого попиту.

            З 2013 року компанія «Лібра Агро» виробляє сучасні рідкі органо-мінеральні добрива під власним брендом ТМ «SmartGrow». Добрива  «SmartGrow®» виробляються з високоякісного матеріалу в контрольованих лабораторних умовах. Технологи заводу ретельно для кожного зразка розробляють прототип формуляції, а також досліджують сумісність діючих речовин. Варіацій може бути декілька десятків, але до етапу державної реєстрації доходить лише один варіант.

         На сьогоднішній день асортимент  налічує 31 товар. Потужність виробництва складає понад тисячі тонн на рік. Одним з пріоритетних напрямків розвитку є експорт. Продукцію підприємства можна знайти у таких країнах, як Молдова, Росія, Румунія.

             За 11 років успішної роботи ми зарекомендували себе на ринку як надійний виробник, постачальник і партнер. Серед постійних клієнтів — фермерські господарства, аграрні підприємства та холдинги. Нашою основною метою є допомога аграрному сектору України у вирощуванні якісної та конкурентоздатної продукції.
 

           Запорука успіху компанії «Лібра Агро» – поєднання досвідчених професіоналів в галузі сільського господарства, які захоплені своєю справою та розвиваються разом з компанією у прогресивному напрямку. Ми завжди готові вчасно надати професійні консультації з питання придбання будь-якої продукції та його подальшого професійного вирощування (використання). Адже для нас важливе довгострокове співробітництво, яке засноване на довірі та підкріплене позитивними результатами.

Кращі товари від Лібра Агро