<

Lembke

Діяльність компанії NPZ-LEMBKE почалася в 1897 р з перших насінницьких досліджень озимого ріпаку Гансом Лембке на острові Пель, земля Мекленбург-Передня Померанія, Німеччина.

Уже в 1911 р перші сорти озимого ріпаку LEMBKE потрапили до реєстру сортів Німеччини. Паралельно з проведенням селекційних робіт Ганс Лембке поступово перетворює батьківську ферму розміром в 104 га в успішне насінницьке підприємство з площею 1160 га.

Після 1945 р вся власність родини Лембке була експропрійована. Підприємство назвали “Народне насінницьке господарство”. Засновник компанії професор і доктор сільськогосподарських наук Ганс Лембке залишається на прохання радянської військової адміністрації керівником цього підприємства до 1959 р Пізніше підприємство перетворилося в Інститут селекції олійних і кормових культур. У такому вигляді воно існувало до 1991/92 рр.

У 1946 р в західній частині Німеччини поблизу м Кіль його син Ганс-Георг Лембке засновує компанію “Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке”.

З 1949 р обидва підприємства розвиваються окремо один від одного. Завдяки успіхам в області селекції, особливо ріпаку, обидві компанії набувають в 80-х роках зростаюче міжнародне значення.

Розвиток політичної ситуації в Німеччині в 1990 р уможливило викуп в 1992 р власності сім’ї Лембке в Мальхове на острові Пель і її приєднання до володінь компанії “Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ”.

У нинішній час існують представництва NPZ-LEMBKE в Україні, Великобританії та Канаді. У складі селекційних і насінницьких об’єднань компанія веде діяльність в Німеччині, Франції, Польщі, Чеській Республіці, Словаччині, Росії та Австралії.

Кращі товари від Lembke