<

Пробстдорфер Заатцухт

  Дунай Агро є дочірньою компанією Пробстдорфер Заатцухт в Україні. Вона представляє сорти та реалізує насіння м’якої та твердої пшениці, ячменю, сої, ріпаку, соняшника та гороху. Пробстдорфер Заатцухт є найбільшою приватною селекційною компанією Австрії. Вона заснована у 1947 р. і вже багато років веде успішну діяльність на ринку насіння Австрії та інших країн Центральної та Східної Європи.

   Компанія займається селекцією та насінництвом основних с.-г. культур – м’якої та твердої пшениці, ячменя, сої, соняшника, ріпаку. Вона є лідеромавстрійського ринку насіння високоякісної озимої пшениці та сої. Селекція зернових культур ведеться у посушливому регіоні Австрії із значним впливом континентального клімату, отже в оптимальних умовах для отримання якісного селекційного матеріалу з високою посухо-, жаро- та зимостійкістю.

Пробстдорфер Заатцухт проводить виробничі випробування нових сортів в Австрії, Угорщині, Румунії, Україні та Туреччині, тому вони якнайкраще пристосовані для вирощування у регіонах з низькою вологозабезпеченістю. Завдяки сильній генетиці, ретельній підготовці насіння та широкому спектру кращих сортів с.-г. культур бренд Пробстдорфер Заатцухт вже багато років має репутацію надійності, стабільності та якості серед клієнтів та партнерів на європейському ринку насіння.

Кращі товари від Пробстдорфер Заатцухт