<

DSV

ТОВ "ДСВ-Україна" є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні. DSV - провідна німецька компанія у сфері рослинництва, яка має 95 річну історію. 
Приблизно 800 акціонерів, головним чином, фермери та співробітники, мають частки в основному капіталі компанії DSV (10% максимум/акціонера).

Компанія DSV утримує на території країни та поза її межами значну участь у капіталі видатних компаній, які займаються рослинництвом, і має 100% дочірніх підприємств в Польщі, Франції, Сполученому Королівстві, Нідерландах, Данії та в тому числі Україні. Більше 600 робітників залучені до роботи з компанією DSV.

Компанія нараховує велику кількість різних станцій з виведення нових видів насіння, розташованих в усіх кліматичних зонах Європи. Україна знаходиться у континентальній кліматичній зоні і компанія DSV вже багато років займається цілеспрямованою селекцією сортів і гібридів для цієї зони. Напружена робота в селекції і дослідженнях дозволила DSV зайняти лідируючі позиції в Німеччині та Європі.

Селекція, виробництво, консультування та збут посівного зерна є основною ціллю компанії. Основною задачею є  селекція трав’яних культур, ріпаку, кукурудзи (збут), злаків та проміжних культур. «Все від одного виробника» - є основним правилом компанії.           

Селекція – є основною задачею насінництва для забезпечення сільського господарства покращеними сортами з метою економічного та екологічного виробництва продукції рослинництва.   

На міжнародному рівні компанія DSV входить до таких організацій з розведення посівного матеріалу, як: Міжнародна Федерація з Насіння (ISF) та Європейська Асоціація Насіння (ESA).    

З насінням від ДСВ ви отримуєте високоврожайні сорти і гібриди, багаторічний досвід та консультативну підтримку впродовж року.

Кращі товари від DSV