<

Бревант

Шановні партнери!

   Минаючий рік для Corteva Agriscience™ став особливим. Завершився процес відокремлення, і на сьогоднішній день Corteva Agriscience™ - найбільша американська публічна сільськогосподарська компанія, що, поєднавши в собі сильні сторони DuPont Crop Protection, DuPont Pioneer та Dow AgroSciences, пропонує ринку високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин та цифрові рішення для аграрного ринку.

   Наша мета – забезпечувати виробників в усьому світі найповнішим портфелем у сільськогосподарській галузі, в тому числі насінням нещодавно представленого бреду насіння Brevant™ seeds.

   У сезоні 2020 портфоліо Brevant™ seeds поповнюється добре відомими гібридами з лінійки бренду Pioneer™, а також новими гібридами з селекції Corteva Agriscience, і включає лінійки гібридів кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку для різних технологій та умов вирощування.

   Найбільш динамічно в Україні зростають площі під середньоранніми та середньостиглими гібридами кукурудзи. Це не дивно, адже гібриди із ФАО 250-340 можна сіяти по всій території України і гарантовано отримувати високі урожаї за мінімальних витрат на сушку. Усвідомлюючи це, ми доповнюємо Brevant гібридами нової селекції Corteva - Р8409 (ФАО 260) та Р8723 (ФАО 280), які мають неперевершену вологовіддачу. Гібрид Р9486 (ФАО 340) є представником відомої в Україні лінійки AQUAmax®, тому дозволить аграріям отримувати стабільно високі врожаї навіть за умов тимчасового дефіциту вологи протягом періоду вегетації. Отже, якщо ви хочете вирощувати кукурудзу в Україні та отримувати від цього задоволення та гарні результати – оновлений портфель кукурудзи Brevant™ seeds саме для Вас.

   Сегмент соняшнику стійкого до гербіциду Експрес® є єдиним, що динамічно розвивається протягом останніх років. Компанія Corteva Agriscience, що створила цю технологію та постійно вдосконалює її генетичну складову, підсилила портфель бреду Brevant™ seeds вже відомими на ринку ExpressSun®-гібридами: раннім P63LE10 та середньостиглим P64LE99, а також такою новинкою як P64HE133 - високоолеїновим гібридом, стійким до гербіциду Експрес. Портфель гібридів соняшнику Brevant™ seeds дає можливість виробнику вибрати ефективні продукти під різні технології й умови вирощування.

   Для більш ефективного покриття регіонів та кращої комунікації з сільгоспвиробниками, у сезоні 2020 будуть працювати нові регіональні команди. За кожним керівником регіону закріплено 2 окремі групи, які відповідатимуть за напрямки насіння бренду Brevant™ seeds та засоби захисту рослин. У той же час ми не припиняємо збільшувати кількість професійних менеджерів, сфокусованих на взаємне зростання разом з вами.

   Компанія Corteva Agriscience™ починає впровадження комплексного підходу до технології клієнта, який включатиме нові фінансові рішення: аграрні розписки, страхування посівів, кредитування, бартер та інші.

   Тож новий сезон розпочинаємо натхненно, впевнено і потужно. Продовжуємо зростати разом!

Сергій Бут

Керівник бізнесу засобів захисту рослин та насіння Brevant™ seeds

компанії Corteva Agriscience

Кращі товари від Бревант