<

Arysta

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Рік за роком Аріста ЛайфСайенс досягає стабільного росту продажів в Україні.
Будуючи наше портфоліо, ми першочергово фокусуємося на споживачі. Ми прагнемо працювати з нашими клієнтами, забезпечуючи високоякісні рішення в агрохімії, які відповідають мінливим потребам аграріїв, що вирощують різноманітний спектр культур. Це означає, що ми пропонуємо продукти, які відповідають специфічним потребам регіону в якому працюємо. Ми підтримуємо близький контакт зі споживачами, управляючи нашим бізнесом регіонально, що дозволяє нам концентруватися на маркетингу та доставці необхідних та корисних продуктів на ринки. Наші регіональні представники, які працюють в усіх областях України, завжди готові надати технологічний супровід. 

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб сприяти процвітанню наших клієнтів за допомогою передових технологій у сільському господарстві.

Ми створюємо унікальне поєднання інноваційних технологій захисту рослин та біорішень для підтримки сталого сільського господарства.

Наша мета

Ми прагнемо, щоб нас знали та поважали як компанію, яка впроваджує нові стандарти у вирощуванні сільськогосподарських культур.

Кращі товари від Arysta