<

Агрінос

Світ потребує інноваційних та надійних рішень, зокрема це стосується і царини сільського господарства. На фоні постійно зростаючого населення планети та обмежених ресурсів попит на якісні продукти харчування неуклінно зростатиме. Задача аграрної галузі у найближчому майбутньому збільшувати виробництво сільськогосподарської продукції при одночасному зниженні інвестицій.

«Агрінос» - це північноамериканська компанія, що спеціалізується на дослідженнях у галузі мікробіології та виробництві сучасних біодобрив. Засновано компанію у 2009 році. Більшість практичних рішень відпрацьовується у Міжнародному дослідницькому центрі в м. Девіс (Каліфорнія, США), в якому працює понад 60 наукових співробітників. Команда з глобальних досліджень і розробок в агрономії просуває нашу інноваційну продукцію на перше місце серед новітніх розробок в галузі біологічних технологій.

Виробництво продукції зосереджено на двох заводах: м. Портленд, штат Орегон, США та м. Етойя, штат Сонора, Мексика.

На даний час компанія представлена у ЗО країнах світу. Наш бізнес активно розвивається в США, Бразилії, Китаї, Мексиці, Індії, Іспанії, інших країнах Європи, а з 2016 року почало свою діяльність і представництво в Україні. Станом на 2020 рік сформована команда фахівців, які виконують підтримку і забезпечують розвиток бізнесу.

Ми були піонерами і залишаємось лідерами в сфері наукових розробок та промислового виробництва мікробних консорціумів для підтримки життєдіяльності сільськогосподарських культур і підвищення якості та величини врожаю. Глобальна команда вчених і агрономів компанії проводить передові дослідження, щоб найповніше використовувати можливості селектованих нами і запатентованих мікробних спільнот. На основі інноваційних продуктів, ми даємо рішення для поліпшення здоров'я мікробіома в ризосфері рослин. Здорова ризосфера є важливою основою, яка необхідна для того, щоб сільськогосподарська культура могла повністю реалізувати свій потенціал і, в кінцевому результаті, принести процвітання фермеру.

Наша фірмова продукція, розроблена на базі інноваційної платформи Технологія високої врожайності High Yield Technology (скорочено HYT'), що гарантує переваги для культурних рослин за рахунок зміцнення мікробіому ґрунту. Вона забезпечує рослини життєвонеобхідними біодоступними поживними речовинами, щоб допомогти їм рости і розвиватись. Завдяки диверсифікованому складу продуктів, сфера їх застосування включає увесь діапазон культур у різноманітних ґрунтово-кліматичних зонах, а також вони можуть бути легко інтегровані в загальноприйняті технології вирощування. Подібно до того, як стан мікрофлори кишечника впливає на здоров'я людини, наш корисний консорціум мікроорганізмів підтримує продуктивність рослин, створюючи у зоні кореневої системи сприятливе середовище для їхнього росту і розвитку.

Кращі товари від Агрінос